Opinie uczestników - Fundacja Światło-Życie w Bydgoszczy

Zapytaliśmy uczestników, organizowanych przez nas wydarzeń, o opinię na temat naszych inicjatyw.
Oto niektóre wypowiedzi:

Zosia Frymark:
Uczestniczyłam we wszystkich wydarzeniach organizowanych w tym roku przez Fundację Światło-Życie. Bardzo mi się podobały. Każde z nich miało inny charakter. Bardzo często były to imprezy innowacyjne, jednoczące wiele osób. Dały możliwość zaangażowania, spędzenia czasu w gronie znajomych jak i poznania nowych osób. Niektóre z akcji pozwoliły na zamanifestowanie wartości które wyznaje.

Anna Cichosz:
Bezalkoholowy Sylwester to super inicjatywa. Zorganizowane świetnie. Dobrze wiedzieć, że można spędzać Sylwester w gronie tak samo nie pijących i bawiących się ludzi jak ja.
Oazowy Turniej Piłki Halowej to według mnie genialna inicjatywa. To już tradycja - bardzo mi się podobało za każdym razem. Dało poczucie wspólnoty, możliwość integracji różnych grup wiekowych i wspólnot z różnych miejsc. Pokazuje, ze Ruch jest aktywny i potrafi dobrze, sensownie spędzać czas.

Jan Frymark:
W tym roku wziąłem udział w Halowym turnieju piłki nożnej oraz w Marszu dla życia i rodziny. Turniej jak zawsze ciekawy, stawia na fair play i zdrowe współzawodnictwo, ale pozwala spędzić czas razem z rodziną.
Marsz to bardzo ważna informacja dla nas i władz miasta, że rodzina dla wielu jest ważna i kluczowa w rozwoju społeczeństwa.

Łukasz Makarewicz:
Uczestniczyłem w wielu wydarzeniach organizowanych przez Fundację Światło-Życie. Podobało mi się. Akcje te pozwalają radośnie spędzać czas w doborowym towarzystwie. Ewangelizując i dając świadectwo, idąc chociażby w marszu dla życia i rodziny, pogłębiam także swoją wiarę. A rekolekcje to przeżycia nie do opisania... i oczywiście że jeśli zaszłaby taka możliwość wziąłbym w nich udział kolejny raz.

Sebastian Walczak:
Turniej piłki nożnej organizowany przez Fundację Światło-Życie był wyjątkowym wydarzeniem. Mnóstwo osób przepełnionych życzliwością, miła atmosfera a każdy szczegół był przygotowany do perfekcji. Największą radością było dla mnie zobaczyć ludzkie twarze, na których malowały się uśmiechy. Liczę na więcej takich dni.

Kinga i Tomek Skonieczni:
Uważamy, że piknik rodzinny zorganizowany przez Fundację to wspaniałe święto małżeństw i ich dzieci. Mnóstwo radości, ciepła oraz świetnie zorganizowana zabawa.